Kariera

Stanowisko: Specjalista ds. inżynierii genetycznej

Miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie

Główne zadania i obowiązki:

  • Prowadzenie hodowli komórek macierzystych
  • Reprogramowanie komórek fibroblastów do komórek macierzystych
  • Analiza prowadzonych hodowli na poziomie transkryptomu
  • Planowanie, wykonanie, analiza, interpretacja i raportowanie wyników badań
  • Opracowanie studium literaturowego na potrzeby rozwoju realizowanych projektów oraz pozyskania kolejnych
  • Prowadzenie badań z zakresu analizy kontroli jakości
  • Przeprowadzanie analiz molekularnych i proteomicznych
  • Udział w publikowaniu i patentowaniu efektów prowadzonych prac
  • Dbanie o porządek i sprzęt laboratoryjny.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: minimum tytuł magistra w zakresie: biotechnologii, biologii lub nauk pokrewnych
  • Potwierdzone doświadczenie w pracy laboratoryjnej, w tym edycja genomu za pomocą CRISP/Cas9
  • Dorobek naukowy udokumentowany publikacjami w renomowanych czasopismach o zasięgu międzynarodowym oraz czynnym udziałem w konferencjach naukowych
  • Doświadczenie w zakresie bioinformatyki (analizy na poziomie transkryptomu)
  • Praktyczna znajomość metod molekularnych, m.in.: Western Blot, Real-Time PCR, barwienia immunohistochemiczne oraz immunofluorescencyjne, testy ELISA
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole pod presją czasu
  • Umiejętność krytycznego myślenia i wyciągania konstruktywnych wniosków
  • Nastawienie na realizację założonych celów
  • Chęć dalszego rozwoju naukowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Dodatkowe atutem będzie:

  • posiadanie stopnia naukowego doktora
  • znajomość metod statystycznych
  • znajomość norm ISO.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w zakresie 8000 – 10000 PLN brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w ambitnych i innowacyjnych projektach naukowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Możliwość dodatkowych szkoleń
  • Miłą atmosferę pracy w młodym i interdyscyplinarnym zespole naukowym.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@polbionica.com

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest POLBIONICA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Alei Prymasa Tysiąclecia 79A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Stanowisko: Inżynier

rozetkaPLB

  • Przygotowywanie modeli 3D, plików wykonawczych do drukarek 3D
  • Prace nad rozwojem technologii druku 3D dla zastosowań laboratoryjnych i medycznych
  • Prace rozwojowe nad urządzeniem związanym z biodrukiem 3D
  • Obsługa drukarek 3D i wytwarzanie elementów w technologii FDM i SLA
  • Wsparcie zespołu laboratoryjnego: projektowanie wdrażanie i wykonywanie urządzeń laboratoryjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej do projektowanych urządzeń.

Wymagania:

  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku mechanika, automatyka, elektronika lub pokrewne
  • Znajomość systemów CAD – preferowany Solidworks
  • Znajomość oprogramowania drukarek 3D Marlin lub Reprap lub Klipper
  • Znajomość budowy drukarek 3D – napędy, elektronika
  • Umiejętność pracy z narzędziami: multimetr, oscyloskop, analizator stanów logicznych.

Dodatkowe wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami Raspberry Pi
    Znajomość oprogramowania Node Re
  • Znajomość Altium Designer Viewer
  • Doświadczenie w pracach związanych z ochroną patentową i certyfikacją urządzeń elektronicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dodatkowych szkoleń i rozwoju zawodowego

Stanowisko pracy finansowane w ramach projektu „3D biodrukowana tkanka wątrobowa wraz z układem naczyniowym jako innowacyjny model do oceny toksyczności leków i skuteczności terapii antynowotworowych”.

EnglishPolish